Wykorzystaj naszą wiedzę i 25-letnie doświadczenie

 

Dla nas każdy Klient jest najważniejszy

     BiG Biuro Rachunkowe z siedzibą w Opolu zajmuje się kompleksową obsługą księgową i podatkową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy Państwu stałą współpracę, oferując najwyższy poziom usług. Posiadamy stosowne uprawnienia do prowadzenia działalności w tym zakresie wydane przez  Ministra Finansów. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Biur Rachunkowych.
     Do finansów i ekonomii podchodzimy z wielką pasją i zamiłowaniem. Nasza działalność oparta jest na ponad 25-letnim doświadczeniu na stanowiskach głównego księgowego w dużych firmach produkcyjnych i handlowych.
     Naszym Klientom gwarantujemy komfort, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu. Dbamy o systematyczne dokształcanie się, zdobywanie wiedzy i śledzenie zmian w przepisach dotyczących księgowości, podatków, kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych. Do sprawnej obsługi księgowo-podatkowej wykorzystujemy oprogramowanie finansowo-księgowe firmy INSERT.
     Poszukujesz profesjonalnego biura księgowego, które będzie Cię wspierać w rozwoju biznesu i pomoże uniknąć pułapek w prawie podatkowym oraz znajdzie optymalną drogę do wyznaczonego celu?

Zapraszam do współpracy

Beata Grondecka

 
 
 
Jesteśmy członkiem
Krajowej Izby Biur Rachunkowych